1 / 5
Passat 1.9 tdi 81kv 99g havarisan mk tablici
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:18

Струга / Струга

Prodavam pasat 1.9 tdi 81 kv 99g udren predna desna strana. . prednica ramena novi ima .motor menjac ispravni. Ima i delovi limarija toa stoe osteteno. Samo dase napravi . Moze i posebno za delovi za povece informacii na telefon..070.522.689 078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам