1 / 7
Nissan Patrol Y61
20.000 €
19.02.2023 13:00

Кичево

Марка:

Nissan

Модел:

Patrol

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registrian cela godina
180 000km
Off road podvozje
Amortizeri Spirali Profinder 10cm
Gumi 35ki
7 sedista
3000cm³
Dzipot e bez ni edna zabeleska
Cena 20000euro

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lavdrim veliu
Потврден огласувач
072556771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам