1 / 9
CITROEN C3 1.4 2008GODINA
3.300 €
Цената не е фиксна
3.400 €
20.03.2023 11:30

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C3
1.4 BENZIN METAN
2008GODINA
EXSLUZIV MODEL
2KLUCA
NOVI GUMI
KLIMATRONIK
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам