1 / 2
Fleks brusalica brusilica brusilka
900 МКД
05.02.2023 10:10

Струга / Струга

Fleksot e kompleten no mislam deka trebat drugi çetkici ili e problemot kaj prekidacot po sto ne palit.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам