1 / 6
Delovi za skanija
1 €
Денес 07:12

Кавадарци / Кавадарци

Delovi za skanija. Bregasta eko 2, 3 I 5. Vrati, spoljeri, rezervoar 700l, I automat susac za euro 5, devencijal I kabini komplet.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075686653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам