1 / 12
Куќа Kulkja Apartmani Апартмани
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 13:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

12

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Славеј планина бр8 Охрид

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадрати наменети за апартмани и деловен простор од 62 квадрати со две паркинг места
Куќите се продаваат само заедно!
Цената е по договор
Контакт
077 754 822

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077754822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам