1 / 10
Peugeot 308 1.6 HDI
9.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2023 02:19

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Peugeot 308 1.6 HDI 2014 година, максимално сочувана
- ABS, ESP
- лед дневни светла
- автоматски светла
- светла за магла
- климатроник
- команди на волан
- темпомат
- централно заклучување
- електрика на прозори
- електрика на ретровизори со автоматско затворање
- сензори за дожд
- паркинг сензори со приказ на екран
- помош при тргнување
- touch bord kompjuter
- мултимедија
- навигација
- USB, AUX , bluetooth
- apple carplay
- android auto
- и многу друго , full oprema

Сменето:
- филтер за уље и уље
- филтер за нафта
- филтер за полен
- филтер за воздух

Има 4 нови зимски гуми од пред 1000км

Регистрирана до 05.11.2023 со зелен картон

9450€ со простор за договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078354707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам