1 / 10
Se Izdava Opremen Stan
285 €
05.02.2023 16:16

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska Struga

Се издава наместен стан, на 3-ти Кат, на улица партизанска во зградите наспроти машка плажа, на 200 метри од брегот на езерото со делумен поглед на езеро.

Станот е со површина од 40м2 со Спална соба, дневна и куња заедно, купатило и ВЦ. Опремен во одлична состојба.

Повеќе Информации На: 075 424 413

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Djelal
Потврден огласувач
070404415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам