1 / 11
AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI
По Договор
14.03.2023 17:29

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2013)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-6 STEPEN MENUVAC;
-BI-XENON SVETLA;
-LED FAROVI;
-LED STOPOVI;
-EURO 5;
-NAVIGACIJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-HALOGENKI;
-DVA KLUCA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
---------I N F O:(071/252-444)--------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам