1 / 8
Fiat bravo 1.6 benzin-plin dizna full oprema
1.500 €
Денес 11:49

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Bravo 1.6 benzin-plin dizna so ates full oprema registrirana sega pred 1 mesec 4 novi gumi bez nikakva maana 1550 evra inf070285523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070285523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам