1 / 12
Vw Touran DSG F1
7 €
Цената не е фиксна
11.03.2023 14:57

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw TOURAN
TDI
DSG,F1
2.0
2007/12 PROIZVODENO
SO ORIVINAL KILOMETRI NE VRATENI
FABRICNI CRNI STAKLI
BI XENON SO SLEDENIE KRIVINI
EURO KUKA ORIGINAL
NAVIGACIA ORIGINAL
KOMANDI NA VOLAN
SENZOR ZA DOZD
SENZOR ZA PARKIRANIE
SENZOR ZA SVETLI
COMING HOME SVETLI
2 KLUCI ORIGINAL
WEBASTO SO 2 KOMANDI
R LINE FABRICNO 100%
FULL SERVIS NAPRAEN
5 SEDISTI MOZE DA SE PRAI SO 7 SEDISTI
DONESENO OD SWIS SO VOZENIE
KOLATA E STVARNO MNOGU DOBRO ODRZUVANO SO SERVISNA KNIGA.
MOZE ZAMENA SAMO SERIOZNI CENI
070513315
Registrirana do 16.03.2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

armend
Потврден огласувач
070513315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам