1 / 9
Mercedes c 200
1 €
Цената не е фиксна
18.02.2023 17:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo ekstra sostojba registracija cela godina 4 novi gumi za povejke informacii na tel 075961194

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Erdovan
Потврден огласувач
075961194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам