1 / 8
PRODAVAME TICO BTOR GAZDA
1.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 17:14

Македонски Брод

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAME TICO BTOR GAZDA
PLIN A TEST
BENZIN
REGISTIRANODO 08 2023
VO TOP SOSTOJBA
PALI VOZI
CENA PO DOGOVOR
ZA INFORACII
TELEFON 077847489
ILI
071568221
JAVETESE VO SEKOJ MOMENT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071568221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам