1 / 12
BMW E61 525d
6.500 €
07.03.2023 09:41

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw e super ocuvano bez nikakva maana, start -stop engine
na nego ima 19” bandazi so letni gumi komplet so se DISTANCERI
16” bandazi so zimski novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Eko
Потврден огласувач
070701174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам