1 / 3
SONY HARMAN KARDON KENWOOD pojacalo risiver pojacala proveri
4.800 МКД
05.02.2023 19:24

Куманово / Куманово

NE SE POPRAVANI
NEMA MENUVANI DELOVI
TOTALNO ISPRAVNI TEHNICKI I ZVUCNO
NEMAAT TRAGOVI OD PREGREVANJE

>>> SONY TA FE610R
MOSFET TEHNOLOGIJA
PRECIZEN ZVUK
2x 90 VATI NA 4 OMA
IMA SITNI GREPKI NA KUTIJATA
TOROIDNO TRAFO
CENA 4500 DEN

>>> HARMAN KARDON HK3400, RADIO POJACALO
2x 40 VATI NA 4 OMA
CENA 4300 DEN

>>>KENWOOD KAF1030
2x 60 VATI NA 4 OMA
CENA 4800 DEN

Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам