1 / 1
Motor elektromotor 12 trotinet velosiped
1.800 МКД
05.02.2023 20:12

Струга / Струга

Mal elektromotor za detski trotinet ili za tocak od 12 volti mnogu jak vo odlicna sostojba,imam i bateri i elektronika komplet za povrzuvanje
Cena:
Elektromotorot 1200
Elektronika 700
Baterii 2,,br 800
Komplet moze poeftino

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам