Posao na moru Kuhar m/ž
1 €
05.02.2023 23:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Tražimo kuhara Muško/Žensko za rad u restoranu na moru grad Krk (HR) dokumenti europski nisu potrebni osigurana prijava smještaj i obroci.
Period rada po dogovoru!
Od Vas tražimo ozbiljnost iskustvo nije bitno, jedino je bitna volja za rad.
Za kontakt slobodno u bilokoje vrijeme.
Sve ostale inf. nazvati na viber whatsapp ili GSM samo na broj: 070715485 00385912221649

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Restaurant Katarina , Krk Hrvatska
Потврден огласувач
00385912221649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам