1 / 6
SE PRODAVA , TOVARNO
5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 23:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

Expert

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Peugeot Expert Tovarno, 2.0

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OGLASNIK
Потврден огласувач
070471366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам