1 / 5
OPEL VECTRA 2.0 DTI -MOZE ZAMENA ZA SKUTER
1.500 €
06.02.2023 07:58

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reg do 3-2023
Moze zamena za skuter samo ne kineski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078421213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам