1 / 9
AUDI A4 BENZIN 1.6 BENZIN PLIN
800 €
06.02.2023 08:01

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nema reg i puknata soofersajbna
Plin bez dok

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078421213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам