1 / 7
OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT
2.700 €
06.02.2023 08:04

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reg do 9-2023 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078421213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам