1 / 9
CITROEN C3 PLURIEL /// 2009 /// 1.4 Dizel
3.500 €
11.02.2023 10:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Citroen C3 Pluriel,
1.4 Dizel motor, 2009 godina,
Pominato 128.xxx km original,
So full oprema klima, abs, tempomat, komando na volan, kabrio, parking senzori, vo extra sostojba.
Registrirano do 14.09.2023 godina
PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nakil
Gostivar
Потврден огласувач
070555575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам