1 / 10
NOV TROSOBEN STAN 65m2 AERODROM TOBAKO 2
400 €
Цената е фиксна
17.02.2023 14:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Aerodrom

sifra> 23472

Se izdava nov nevselen kompletno opremen trosoben stan od 65m2 vo Aerodrom pozadi Tobako 2, na 4ti kat so lift i centralno parno.
Sopstveno parking mesto.
Cena: 400eur

Kontakt mob: 075/534-820
077/705-109

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

NAMESTEN TROSOBEN 75m2 CENTAR gradski zid

270 €

Se izdava przen 70m2 za kancelarii Mlecen-Taftalidze

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам