1 / 2
Visoki barski masi konjopoi konopoi shank masi
2.000 МКД
Цената е фиксна
19.02.2023 15:31

Битола / Битола

Продавам 10 високи маси со 120 цм висина и 60х60 цм табли. На секоја од нив се монтирани по 2 закачалки. Цена та е по 2000 денари од маса. Сликите се од масите.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Oglas1
Потврден огласувач
075918263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам