1 / 1
Apple iPhone 12 Black/Blue Kako Novi Garancija Vili Mobile
479 €
10.02.2023 16:22

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 12 13

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonite se kako Novi
Kapacitet Na Baterija 98%
Bez nikakvi zabeleski Garancija
>Mozi da se vidat I testiraat na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy S20 Fe S20 S20 Plus S21 Kako Novi Garancija

1 €

Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

319 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам