1 / 4
Vw bora
2.900 €
05.03.2023 19:37

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Borata e vo odlicna sostojba dobar motor dobra karoserija zimski gumi elektri. Na stakla, bord kompjuter dobar enterier.moze zamena za touran, merecedes ili drugo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам