1 / 10
ИЗВОНРЕДЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
350 €
22.02.2023 11:26

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

* ШИФРА 6257
Импулс недвижности ви нуди за издавање извонредентрособен стан за удобно домување на атрактивна локација,Капиштец.

✔ 80м2, 3 соби (дневна, 2спални)
✔ 2 бањи + тераса
✔ 4-ти кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно
✔ Комплетно опремен

✔ цена 350еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам