1 / 12
Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god
3.800 €
21.03.2023 09:14

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea.
Plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071219528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам