Се бара продавачка
По Договор
06.02.2023 15:33

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Се бара продавачка за работа во колонијал во Скопје центар кај Влада и кај зоолошка градина. Контакт-075311334

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
075311334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам