1 / 11
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, PRASHKA
350 €
13.03.2023 14:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Тафталиџе, Прашка

ШИФРА- 1118

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов модерно наместен трособен стан во Тафталиџе на Прашка. Станот е комплетно наместен со сите потребни елементи, мебел и бела техника, и е со сопствено интимно дворче од 34м2.
- 76м2
- 2 спални
- бања + тоалет
- дневна+кујна+трпезарија
- греење централно
- сопствено дворно место од 34м2

цена: 350еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV 4-SOBEN STAN NA 50TA DIVIZIJA KAJ KLINICHKI

450 €

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODORM-ZELEZNICHKA

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам