1 / 10
Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4
6.500 €
Со вклучен ДДВ
06.02.2023 17:31

Брвеница / Тетово

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavame Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4
Voziloto e uvezeno od Svajcarija

Kilometraza: 290,000
Godina na proizvodstvo: 2012.
Brzini: 6 brzini
Zafatnina: 1598
Moknost: 77kw/105hp

So servisna kniska;

Promeneti:
Set kumplug, Servis maslo i filteri.

Cenata e 6950€.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gzim
Потврден огласувач
070601885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам