1 / 3
Продавам Опел Корса Енгин 070392892
По Договор
15.02.2023 21:03

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Opel

Модел:

Kadett

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата е во одлична состојба пали вози се наоѓа во село Будаково звонете само на бројот 070392892
Бензин
Регистрирана
Нови гуми
Можи замена за Ауди А5 со ваша доплата

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
076976553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам