1 / 4
SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKJA SO SITE USLOVI I 5 SOBI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 12:53

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bolnica

KUKJATA SE IZDAVA SAMO ZA PERIOD JUNI DO OKTOMVRI.

Poglednete Video

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKJA STRCHIN NA DOBRA LOKACIJA PO EKSTRA CENA CM

37000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ

25000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам