1 / 5
Prodavam Original Timberland Cizmi NOVI (noseni ednas)
6.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 16:07

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

43

Боја:

Црна

Prodavam maski cizmi Timberland broj 43. Cizmite se samo ednas noseni. Gi prodavam poradi pogresen broj. Cena 6500 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
072319074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам