1 / 12
VW GOLF 5 1.9 TDI perfekten
4.500 €
23.03.2023 13:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e kako novo, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL oprema i toa: ABS, ESP, centralno, elektircni stakla na site vrati, elektricni retrovizori, greaci na sedista, klimatronik, halogenki, kozen trokrak, tempomat, bord kompjuter, originalno radio, aluminiumski bandasi i mn drugo. Plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kupiprodajpp
Потврден огласувач
075501104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам