1 / 1
Samsung j7
70 €
06.02.2023 20:40

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

J710

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e odlicno zacuvan i ispraven. Mozna e zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Tachmobil
Потврден огласувач
+38977842117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам