1 / 4
Bandazi so zimski gumi VW polo golf 5x100 so gumi 185/55/R15
130 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.02.2023 17:31

Аеродром / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

15

Celicni bandazi za VW polo golf i dr 5x100 so gumi 185/55/R15 socuvani i pravi, gumite se proizvodstvo 2016 no se kupeni 2021 (od stara zaliha vo magacin i se vozeni edna sezona (zimata 2021/22), se gleda na slikite deka se kako novi. Gumite se zimsi Kleber.

KONTAKT NA 078446002
KONTAKT NA 078446002
KONTAKT NA 078446002

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070070070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам