1 / 4
Iphone XS Max kako nov
18.000 МКД
06.03.2023 12:16

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xs Max

Боја:

Останато

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Iphone Xs Max 256Gb
Telefonot e kako nov bez nikakva mana i e odlicno zacuvan.
BEZ ZAMENI !!!! Samo Kes

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
070977011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам