1 / 12
Se izdava kompletno namestena kuka
1.000 €
21.02.2023 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

256 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Франклин Рузвелт, Тетово

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул Франклин Рузвелт, позади ЕВН.
Квадратура на приземјето 256м2, со 4 спални, 2 купатила со џакузи и када, Голем салон. Премалку користено. Кујната е со комплет електрични апарати.
Греењето е со парно на радиатори, на котел на струја.
Во подрумот исто така има голем простор, кујна со салон, две спални и шпајз како мала соба.
Голем ходник, со пинг-понг маса.
Има голем двор, каде што може да се остави возило.
Не треба ништо да се докупува, има се' што е потребно.

Контакт телефон: 075 453 858

Линк за локација: https://www.google.com/maps/place/42%C2%B000'01.2%22N+20%C2%B059'05.0%22E/@42.0002211,20.9836736,354m/data=!3m1!1e3!4m4!3m3!8m2!3d42.000331!4d20.984724

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од: Претпријатие

UNICON Real Estate Agency
Потврден огласувач
075453858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам