1 / 12
Bmw 318I reg SVE NOVO PREDNICA ZADNICA
2.700 €
20.02.2023 14:46

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

se prodava bmw e36 318i 1993g klima reg do 2023 g6 mesec sve novo na kola SMENET I MOTOR STAVEN SO LANCE
gurtna
diska
dobosha gurtni
sajlla rucna
stablziatora
jabucic
rakite na puzi
bufera
gumica
crreva koshnice
svekika
Benziska pumpa
Kardanska gumica
Bombina
lambda sonda
senzor radilica
sofersajme
tapacera
krov
navllaki kozni
Kollata e momentalno so 16 bandasi
se vide na slika kako sto e za poveke info na tel 071 424 342

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mendi
Потврден огласувач
071424342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам