1 / 12
Mv Agusta 675 F3 2015 godina
9.000 €
27.03.2023 08:22

Битола / Битола

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

675 F3

Километри:

15000

Mv Agusta 675 F3 2015 godina registrirana do 11.2023 , novi gumi , 3 kluca , servisirana , 3 mapi ( Normal , Rain , Sport ) , ABS , sistem za prolizguvanje , vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075833666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам