1 / 6
TOYOTA AVENSIS 2.0 D
4.400 €
Цената не е фиксна
13.03.2023 21:09

Кичево

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Toyota Avensin 2.0
2006 god.
317000 km
Motor i menjach vo dobra sostojba.
Shasiski mali zabeleshki.
Puknata shofershajbna.
Info na tel:070340089

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ljubisha
Потврден огласувач
070340089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам