1 / 3
MAN TGX
25.000 €
24.03.2023 17:54

Штип / Штип

TGX 2013 GODINA
760.000 KM
KOMPLET SERVIS NA MOTOR I NA MENUVAC
-MASLO I FLTRI
VARIABILEN SAMAR
REGISTRIRAN DO 10.2023
GUMI PREDNI 80%
GUMI ZADNI 70%
VOZILOTO E REDOVNO SERVISIRANO I E VO TOP SOSTOJBA BEZ NIKAKVA MANA

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

skantraks
Потврден огласувач
070210739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам