1 / 2
Za golf 5
30 €
07.02.2023 08:50

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077698443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам