Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002
360 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 23:40

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Tип на делови:

Мотори

Prodavam motor od A4 B6 2.0i ALT
Alternator
Servo pumpa
Kompjuter
Klapna
Delovi okolu motor
071200928
SLIKI na VIBER

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава / Можна е замена од:

Tomce
Kicevo
Потврден огласувач
071200928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам