1 / 4
Se prodava Pezo 207 1.4 benzin plin
2.500 €
07.02.2023 09:35

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezo 207 1.4 benzin plin vo mnogu dobra sostojba
Kontakt : 070434404

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Burim
Потврден огласувач
070434404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам