1 / 4
Se prodavaat dva stana po 60 m2 vo Bejbunar Ohrid
1.200 €
Цената не е фиксна
07.02.2023 09:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul. Asnom pozadi Tamaro marketot Ohrid

Objektot e so moderna arhitektura se naogja na Ul.Asnom,pozadi Tamaro marketot koj se naogja vo vekje postoecka zgrada izgradena od Trim.Ohridskoto ezero e vo neposredna blizina od 500-600 metri.Zgradata bi bila gotova vo 2023.Za bilo kakva informacija Gordana 077578642 & Joana 078330076

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
078330076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам