1 / 6
Mercedes E220 EVO
1 €
Цената не е фиксна
14.03.2023 23:22

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Za info na 072 565 659 i 071 332 122

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071 332 122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам