1 / 11
Se izdava stan vo Kozle 76m2 so 2 spalni
400 €
28.03.2023 13:51

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

76 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се издава наместен стан во станбена куќа во Козле кај Канела 76м2 со тераса на 2 кат ,со парно,2 спални соби.
-Цена 400 евра/месечно
Шифра 24042

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

House Imperial
Потврден огласувач
023232375;078403325;078403328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам