1 / 12
Apple iPhone 8 kako nov
7.000 МКД
Цената е фиксна
17.03.2023 11:04

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Iphone 8 64 giga, full pakuvanje, zacuvan kako nov. Telefonot ima aplicirano zastitno staklo i nova originalna maska. Cenata e 7000 den. i e fiksna
Poveke info na 070 899 155.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Seiko
Потврден огласувач
075578706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам